Poseł Łukasz Kmita i Barbara Nowak serdecznie zapraszają - w imieniu Prawa i Sprawiedliwości w Krakowie - na uroczyste złożenie kwiatów pod pomnikiem Jana Pawla II na dziedzińcu Kurii we czwartek 2 kwietnia o 11.00.
Państwa obecność w sytuacji kolejnego ataku na naszego Świętego będzie widocznym aktem opowiedzenia się po stronie Prawdy.